AvtoForum.kiev.ua
Автомобильный форум Киева
Текущее время: Пн июн 18, 2018 11:44 pm

Часовой пояс: UTC+03:00

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Покупка авто, порадьте)
СообщениеДобавлено: Пн фев 19, 2018 9:31 pm 

Я взагалі ще "зелений" водій, чоловіків прошу відразу не кидатися тапками, я не буду тупити на дорозі, обіцяю :D Зараз закінчую автошколу, але машини своєї у мене немає. Навіть не знаю, яку б я хотіла купити. Подобається щось типу Черрі, Джиллі, Матіс, Свіфт, не дуже дорогі, але для дівчини нормально для початку :roll: Я на крутизну не претендую, мені просто пересуватися треба швидше, ніж на своїх двох) Порадьте, де в Києві вибрати собі авто такого плану і на що звернути увагу при покупці?

Заголовок сообщения: Re: Покупка авто, порадьте)
СообщениеДобавлено: Вт фев 27, 2018 5:49 pm 
Новичек

Я сама купувати боюся, у мене чоловік займається такими речами :lol: Він і собі купував машину, і недавно мені ось купили, зараз сидимо вибираємо йому ще одну простіше. Для роботи, щоб возити інструменти і всякі прибамбаси, він у мене євроремонтами займається :roll: А я собі купила Suzuki Liana на сайті Auto Ria, ми тільки там з чоловіком дивимося і наші друзі також, бо вже сайт перевірений, і ще він дуже зручний.

СообщениеДобавлено: Чт мар 08, 2018 11:30 am 

Как по мне машина еще должна быть надежной.. Вот матиз вообще визуально не нравится, как-то ездила, не лежит душа к этой машинке, себе бы точно не купила.
А Вы поло не рассматриваете как вариант? Как по мне отличная городская машинка.
Paradize, а Вы только смотрите на АВТО РИА или покупали через этот сайт? Я читала много положительных отзывов интересно как все по факту происходит.

СообщениеДобавлено: Сб апр 14, 2018 6:00 pm 
Новичек

Так я ж, начебто, написала, що вже двічі купували тут машини - мені і чоловікові 8-) Вірніше, на днях купили таки ще одну - звичайну п'ятірку, йому для роботи - возити інструменти і будматеріали на об'єкт. Спеціально шукали машину під цю справу) Не знаю, мені цей сайт дуже подобається, зручно, швидко. І друзі та знайомі усі користуються)

СообщениеДобавлено: Сб апр 21, 2018 11:47 pm 

Дуже дякую, що відповіли :roll: Зараз приїхала до Харкова, тут мій хлопець навчаєтьс, сидимо разом дивимося сайт. Ось тут шукаємо, серед цих автомобілів https://auto.ria.com/car/suzuki/ Ну подобаються вони мені і все :D :lol: Але я потягну зараз тільки Свіфт, і те за допомогою батьків. Ну й нічого, дуже гарна машина для дівчини, хлопець каже нормік,купуй)

СообщениеДобавлено: Чт май 24, 2018 12:25 pm 
Автолюбитель

Автоэксперт, 18 лет опыта работы, всегда рады будем помочь выбрать хорошее авто по адекватной цене, покупаем авто для себя, поможем и вам. заходите на наш сайт: https://a2b.com.ua или звоните

СообщениеДобавлено: Вт июн 12, 2018 9:15 pm 
Новичек

Angelina, ну що купили собі машинку? 8-) Ви писали, що сподобалися Сузукі) Цікаво, на чому все-таки вибір зупинили, або вибрали щось інше на сайті? До речі, якщо взяли машинку, то покажіть яку, і за яку ціну? :roll: :?:

СообщениеДобавлено: Ср июн 13, 2018 11:04 pm 

Так, я в травні купила машинку, нарешті моя мрія збулася) Так і вирішила на Сузукі зупинитися https://auto.ria.com/legkovie/suzuki/swift, купила червоного кольору Свіфт, 2006 року. Але машинка в дуже хорошому стані, вся блищить, як новенька. Все, що потребувало ремонту - поміняне, вже експлуатуємо навсю)

СообщениеДобавлено: Пн июн 18, 2018 6:43 pm 

Помогите советом! Хочу купить фиат б/у, нашел хороший ценник http://atlanticexpress.com.ua/auction/make/fiat. Только не знаю, будет ли соответствовать все реальности? Дешево, но, конечно, ремонт будет нужен, это понятно. Хотел спросить, может у кого есть опыт такой покупки?

Часовой пояс: UTC+03:00