AvtoForum.kiev.ua
Автомобильный форум Киева
Текущее время: Вт окт 16, 2018 5:06 am

Часовой пояс: UTC+03:00

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Стаття 130 - як оскаржити?
СообщениеДобавлено: Сб окт 06, 2018 8:38 pm 
Автолюбитель

Доброго. Не могли б ви мені допомогти? У мене учора сталася така ситуація, вилучили права по ст.130. Почну із самого початку. Я знаходжуся під час виконання обов'язків 24ч в добу 7 днів в тиждень. Відповідаю за безпеку мобільному зв'язку. Вночі поступив виклик про роботу, на яку за контрактом я повинен прибути в течії двох годин. У 23:30 мене зупинив патруль ДПС. Перевірили документи почали запитувати про ДТП, чи не брав участь я. І врешті-решт мені сказали, що я випив. Я відразу почав наполягати на складанні акту затримання, оскільки я знаходився на роботі. І згоден пройти тест на місці. Вони почали посилатися на те, що у них відсутній прилад. Запропонували проїхати на мед огляд. Я відмовився і став їм пояснювати, що не можу. З причини, що мені треба потрапити на виклик в течії двох годин. Бо якщо я не встигну, то згідно з контрактом на мене поширяться штрафні санкції. І він в протоколі вказав, що я під наркотичним сп'янінням. На початку я не надав цьому значення, оскільки голова думала про роботу. У течії двох годин я сам встиг пройти мед огляд. Підкажіть які у мене шанси в суді? Заздалегідь вдячний.

Заголовок сообщения: Re: Стаття 130 - як оскаржити?
СообщениеДобавлено: Пн окт 08, 2018 2:38 am 
Автолюбитель

Ну що тут сказати, якщо пустите справу на самоплив, то заплатите штраф і втратите права... Хоча поборотися все ж варто. Проконсультуйтеся з адвокатом, думаю, тільки він вам зможе допомогти. У мого друга була схожа історія, звертався до Валерія Володимировича (прізвище не пам'ятаю), допоміг йому викрутитися. А взагалі ось тут http://avtoadvokat.com.ua/130-statya.php подивіться, багато інформації по статті 130.

Заголовок сообщения: Re: Стаття 130 - як оскаржити?
СообщениеДобавлено: Пн окт 08, 2018 9:30 pm 
Автолюбитель

Цитата:
Ну що тут сказати, якщо пустите справу на самоплив, то заплатите штраф і втратите права... Хоча поборотися все ж варто. Проконсультуйтеся з адвокатом, думаю, тільки він вам зможе допомогти. У мого друга була схожа історія, звертався до Валерія Володимировича (прізвище не пам'ятаю), допоміг йому викрутитися. А взагалі ось тут http://avtoadvokat.com.ua/130-statya.php подивіться, багато інформації по статті 130.
Згодна, якщо і можна щось довести, то тільки за допомогою досвідченого адвоката. По іншому ніяк...

Часовой пояс: UTC+03:00